TSE COVID-19 Güvenli İşletme Belgesi

TSE COVID-19 Güvenli İşletme Belgesi kontrollü normalleşmede restoran, cafe gibi işletmelerin faaliyetlerini başarılı, doğru ve güvenli bir biçimde sürdürebilmesi için gerekli şartları sağlanması amacı ile TSE tarafından sunulacak olan bu belge ile ilk adımlar atılacaktır.

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) ile Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES), son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan kovid 19 salgını için mücadele kapsamında cafe ve restoranların daha sağlıklı ortamlarda olması, hijyenik koşulların meydana getirilmesi ve enfeksiyon kontrol önlemlerinin uygulanabilmesi için iş birliği yapmıştır. Ekol Belgelendirme olarak firmalar için güvenli işletme belgesi alınması adına tüm adımları doğru ve düzgün bir şekilde tamamlıyoruz. Firmanızın kontrollü normalleşme süreci aşamasında, yeme, içme sektöründe hizmet veren faaliyetlerinizin devamlılığının bulunabilmesi için TÜRES üyesi restoranlarda denetimler yapılacaktır. TSE Covid 19 Güvenli İşletme Belgesi´ni alabilmek için gerekli şartların sağlanması gerekecektir.

TSE COVİD-19 GÜVENLİ İŞLETME BELGESİ NEDİR?

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) ve Türk Standardları Enstitüsü ( TSE ) cafe ve restoran tarzı işletmelerin sağlıklı ortamlarda faaliyetlerini hijyenik bir biçimde sürdürebilmesi ve kontrol önlemlerinin alınabilmesi için iş birliği yapmıştır. Biz Ekol Belgelendirme olarak firmanızın ihtiyacı olan bu belgeyi en kısa süre içerisinde sizin için temin edebiliyoruz. Firmaların üretim, hizmet, eğitim gibi ihtiyaçlarını alanında uzman danışmanlarımız ile sağlıyoruz. Yeni belgelendirme sistemlerinin hayata geçirilmesi için Ekol Belgelendirme´yi arayabilir ve anında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yeme içme faaliyetlerinde bulunan firmaların güvenli bir şekilde faaliyetlerine devam edebilmesi için TÜRES üyesi olan restoranların Güvenli İşletme Belgesi´ne sahip olması beklenmektedir. Şartlar hakkında bilgilenmek ve işletmenizin şartlara uygun bir hale getirilmesini sağlamak için hemen incelediğiniz kurumsal web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ekol Belgelendirme olarak rastoran, kafe ve lokantalar için alınması gereken COVİD19 Belgesi´ni sizlere sunuyoruz.

TSE COVİD-19 BELGESİ NASIL ALINIR?

Tse Covid 19 Güvenli İşletme Belgesi´ni almak için Ekol Belgelendirme´nin uzman kadrosundan destek alabilir ve profesyonel, tecrübeli danışmanlarımız ile kısa süre içerisinde lokanta, restoran ve kafe işletmeleri için bu belgeye sahip olabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı´nın sektör için belirlenen kuralları kapsamında müşterilerinize, vale hizmeti veren personelinize, mutfaktaki görevli çalışanlara, garsonlara vb.. tüm faaliyet detaylarına uygulanması gereken kurallar, masa ve oturma düzenleri detayları vardır. Normalleşme aşamalarında firmanızın ihtiyacı olan Güvenli İşletme Belgesi´ni Ekol Belgelendirme aracılığı ile temin edebilmek adına işletmenizdeki düzenlemelerin kısa süre içerisinde yapılması ve faaliyetlerin başarılı bir şekilde kalıcı olarak sürdürülebilmesi adına gerekli şartları sağlayacağız.

Ekol Belgelendirme´nin sunduğu bu hizmet resmi devlet kurumları kontrolünde yapılmaktadır. TSE ile birlikte TÜRES´in araştırma ve geliştirmeleri sonucunda sektörün tüm firmalarına bu belgeyi edinmesini Ekol olarak tavsiye ediyoruz. Sizlerde Covid 19 Güvenli İşletme Belgesi´ne hemen sahip olabilir ve faaliyetlerinizi kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp