UBB Kaydı (Ulusal Bilgi Bankası Ürün Kayıt)

UBB Kaydı (Ulusal Bilgi Bankası Ürün Kayıt) taleplerinizin yönetimi, başvuru ve onay işlemlerinde başarılı sonuçlar alabilmek adına, zaman kaybetmeden hemen Ekol Belgelendirme firmamız ile irtibata geçebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Ulusal Bilgi Bankası (UBB)

Türkiye Cumhuriyeti İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi bankasında CE direktifleri Tıbbi Cihaz Yönetmeliği direktifleri olan  (93/42/EEC)  Vücuda Yerleştirilebilir Aktif Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği (90/385/EEC) ve Vücut dışında kullanılan (İn Vitro) Tıbbi Tanı Cihazları Yönetmeliği (98/79/EC) kapsamındaki ürünler/cihazlara bağlı olarak ürünlerin üretimlerini, ithalatlarını, dağıtımlarını, satışlarını yapan tüm firmaların kayıt altında olduğu ilaç eczacılık genel müdürlüğü tarafından yürütülmüş olan web tabanlı olarak hizmet veren bir kayıt sistemidir. 2011 yılından bu yana TİTUBB sistemi yeni versiyonu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sistem firmaların ürün kayıt bildirimi yapabilmesi için gerekli verilerin girişlerini ve yeni sistem üzerinden gerçekleştirilen bir sistemdir.

Ulusal bilgi bankası tıbbi cihazların ve ilaçların teklif, sipariş, ihale, nakliye, stok, satın alma, hastaya satışı, fatura işlemleri, ödeme işlemleri gibi ticaretinin tüm alanlarını konuya almakta olan kurum ve kişiler tarafından elektronik ortamlarda yürütülmesine olanak sağlayan Sosyal güvenlik bakanlığı, sağlık bakanlığı, maliye bakanlığı tarafından yürütülen ortak bir proje adına verilmektedir.

UBB Kayıt işlemleriniz için tüm taleplerinizi Ekol Belgelendirme firmamıza iletebilirsiniz. Firmamız Ulusal Bilgi Bankası Ürün Kayıt işlemlerinde en hızlı sonuçları alarak, kayıtlarınızın onaylanmasını sağlayabilecek, alanında bilgili, tecrübeli danışmanları ile tüm süreci kontrol altına almaktadır. UBB KAYIT işlem detayları ve fiyatları için hemen incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası Faaliyet Amaçları

Tıbbi cihazların ve ilaçların yukarıda bahsettiğimiz süreçlerinin tamamını kontrol altına almış ve alacak olan kurum tüm bu işlemleri herkesin rahat erişebilmesi adına elektronik ortamda yürütmektedir. UBB platformu e-ticaret için temel alt yapı sağlamaktadır. Tedarik zincirinde yer alanların tüm halkalarına ayrı verileri kullanımı sunulmaktadır. Ürünlerin perakende satış fiyatlarını, tanıtımlarını, bulunduğu yerleri, nakliye ve sınıflandırma gibi çeşitli gereksinimlere doğru bir şekilde bu veritabanı aracılığı ile online olarak erişebilirsiniz.

UBB sisteminde yer almayan, kayıt olmayan firmalar sıkıntı yaşayabilmektedir. Sisteme kayıt olan firmalar ve tedarikçiler arasında yer almak istiyorsanız hemen kurumsal web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir ve detaylı bilgiler için numaramızdan bilgi alabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Maske CE Belgeleri
  Maske CE Belgesi - CE Belgesi Veren Kurumlar arasında yer alan Ekol Belgelendirme´nin kurumsal web sitesi aracılığı ile hemen üretimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm belgelere erişebilir ve hızlı bir süre içerisinde temin edebilirsi
 • ISO 56000 Belgesini Kimler Alabilir?
  Ekol Belgelendirme ile bilgilendirme devam ediyor. En çok merak edilen sorular arasında yer alan ISO 56000 Belgesini Kimler Alabilir? için bu içeriğimizi hazırladık.
 • ISO 9001 Kalite Belgesi Hakkında
  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi için firmanızın yasal olan mevzuatlara uygun olması, müşteri şartlarının karşılanabilmesi için EKOL BELGELENDİRME danışmanları ve eğitmenleri sizlere kaliteli bir yönetim sistemi entegre edebilmek
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp