Sepetim Sepetim

Ukr SEPRO Belgesi

İhtiyacınız olan bu belge ile alaklı tüm bilgilere Ekol Belgelendirme web sitesinden erişebilir ve anında bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye´nin tüm şehirlerinde hizmetinizdeyiz.

Belgelendirme kuruluşları arasında her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmet veren firmamızdan Ukr SEPRO belgesi hizmetlerini alabilirsiniz.
Rusya Federasyonundan sonra en büyük ve eski doğu pazarına sahip olan Ukrayna her zaman Türk firmalarının en büyük ilgi odağı olan yerlerin başında gelmektedir. Rusya ürünlerinin satışlarını yapan pek çok firma paralelinde bu ülkede ihracat yapılmaktadır.
Türk firmalarının tüm ürünlerinin satışlarının Ukrayna da yapabilmesi için gerekli olan bu belge için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan bu tarz belgeler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ukr SEPRO Belgesi Nedir?

Dış pazarda Türk firmaların rahat bir şekilde ürünlerinin satmasına yardımcı olan belgeler arasında zorunlu olan belgeler bulunmaktadır. Ülkeye ithal ettikleri ürünlerde Ukrayna Devlet kalite ve standart enstitülerinin ürün içeriklerinde bulunması gereken özellikler ile kalite standartlarının ürünlerde yer aldığını teyit eden belgelere Ukr SEPRO belgesi denilmektedir.
Ukrayna da ticaret yapmak isteyen tüm firmalarda olması gereken bu belge için iç ve dış piyasalarda aranan bir üretici konumundan güvenilir üretimini onaylamaktadır. Ülkemizde yer alan TSE ve ISO belgeleri ile eşdeğerde olan bu belge için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tüm yasal kurallara uygun bir şekilde hizmet veren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli olmaktadır.

Ekol Belgelendirme´ye ulaşarak en iyi teklifleri sizlerin de alabileceğini söylemek isteriz.

Ukr SEPRO Belgesi Önemi

Genel olarak her ülke gümrüklerine gelen ürünlerin kalite derecesini sorgular ve bu paralelde Ukrayna da aynı işlemlere önem vermektedir. İthal ürünlerden sertifika istenmektedir. Bu ülkeye ürün satışları yapan firmalar bu belgeyi gümrüklerde göstermesi zorunlu olmaktadır. Aksi halde bu belge olmadan ürünlerin gümrükten geçmesi mümkün olmaz ve satışları yapılamaz. Ayrıca iç piyasada prestij sağlamak adına bu belge gerekli olmaktadır.
Ülke için kendi belgesinin kullanılması prestij ve güvenirlik anlamı taşımaktadır. Dış pazarlarda ürünlerin satışlarında gerekli olan ülkenin kullandığı bu belge için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızdan talep ederek profesyonel ekibimiz tarafından yapılan inceleme sonrasında büyük bir titizlikle belge hazırlanmaktadır.
Ürünler ilk olarak incelenir ve firma hakkında genel bilgiler gerekli olan dile çevrilerek sertifika kuruluşlarına gönderilir. Firmamız tarafından yapılan sözleşme doğrultusunda işlem başlar ve Ukrayna da tarafından yetkili eksperler gelerek üretim yerinde inceleme yapılır. Firmamızdan alacağınız belgelendirme hizmetlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Ukr SEPRO Belgesi Fiyatları

Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızdan her konuda güven içinde yardım alabilirsiniz. Ukr SEPRO belgesi fiyatları firmamızda çok daha uygun olmakta ve 2 yıllık, 5 yıllık gibi süreler için verilmektedir Fiyatlar belgelerin süreleri ve ürün firmalarına göre daha farklı olmaktadır.

Ayrıca sorularınız olursa lütfen web sitemizdeki EKOL BELGELENDİRME CANLI destek numaralarından ve tıkla ara butonlarından hizmet alın. Personelimiz sizlerin sorularını yanıtlayacak ve belgelendirme alanında tüm bilgileri size sağlaaycaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Irec Sertifikası Nasıl Alınır?
  Ekol Belgelendirme firmasından kısa süre içerisinde yenilenebilir enerji sertifikalarına sahip olabilirsiniz, Irec Sertifikası Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı için hemen bu içeriği inceleyin.
 • ISO 26000´in Avantajları Nelerdir?
  Ekol Belgelendirme hem bilgilendirmeye hemde belgelendirmeye son sürat devam ediyor. ISO 26000´in Avantajları Nelerdir? sorusunun yanıtı için bu içeriğimizi nceleyebilirsiniz.
 • İnovasyon Yönetim Sistemi Prensipleri
  İnovasyon Yönetim Sistemi Prensipleri için Ekol Belgelendirme´nin bu içeriğine gözatabilir ve anında uzmanlardan bilgi alabilirsiniz. Ihtiyacınız olan belgeleri uzmanlarımız ile sizlere sağlıyoruz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp