Uluslararası Çalışma Standartları (ILS) Danışmanlık Hizmetleri

Uluslararası Çalışma Standartları (ILS) Danışmanlık Hizmetlerinde işinin ehli danışmanları ve eğitmenleri bünyesinde barındıran Ekol Belgelendirme sizlere bir telefon kadar yakın, hemen arayın ve profesyonel hizmeti alın.

Dünya üzerinde tanınan bir sistem olan ULUSLARARASI ÇALIŞMA STANDARTLARI ingilizce kelimelerinin baş harflerini alan ILS´nin 1919 yılından bu güne kadar uzanan bir sistemi bulunduğunu biliyor muydunuz? ILS sisteminde özgürlükler, eşitlikler, güvenlik ve saygınlık konuları hem bayanlar hemde baylar için geçerli olmaktadır. Üretken bir iş edinme fırsatlarını teşvik edecek bir yapısı bulunan ILS sisteminde, küreselleşen ekonomilere karşı firmalara önemli katkıları sağlamaktadır.

Tam ve üretken bir istihdam sağlamayı düşünen Uluslararası Çalışma Standartlarında her insan için yakışır iş yolu oluşturmak, adil ve istikrarlı bir küreselleşme için uluslararası bir alan sunmak, ekonomik performansları arttırmayı sağlamak, hem iş veren hemde işçiler için verimli, istikrarlı bir iş gücü piyasası oluşturmak amaçlanmaktadır. Ülkemizde iki ilimizde ILO ofisleri bulunmaktadır.

ILS Danışmanlık Hizmetleri

Uluslararası Çalışma Standartları (ILS) standartları için işletmesinde düzenleme yapmak isteyen firmalar Ankara´da veya İstanbul´da yer alan ILO ofislerine danışabilirler veya Ekol Belgelendirme firmasından danışmanlık hizmetlerini edinebilirler.

ILS´ye baktığımızda bazı politikalara önem verilmektedir. Diğer denetim firmalarında da olduğu gibi burada da çocuk işçi ve kadına istihdam oldukça önemlidir. Sosyal diyalok ve kayıt dışı istihdama karşı da önemle bakan ILO´da iş sağlığı ve güvenliği birinci konumdadır.

Sizlerde ILS danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için hemen incelemekte olduğunuz, Türkiye´nin en iyi eğitmenlerinin, en kaliteli danışmanlarının yer aldığı firma EKOL BELGELENDİRME web sitesinin iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Ekolojik Ayak İzi
  Ekolojik Ayak İzi Nedir? Sürdürülebilirlik Hakkında Herşey Ekol Belgelendirme tarafından siz değerli ziyaretçilerine geniş kapsamlı bilgilendirmeleriyle birlikte bu web sitesinde sunulmaktadır.
 • ISO 10004 Kimlere Verilir?
  Türkiye´nin öncü belgelendirme firmalarından olan Ekol´de müşteri memnuniyeti alanında en çok tercih edilen sertifikalar kısa sürede size sunuluyor. Uzman danışmanlarımızdan ISO 10004 Kimlere Verilir? sorusu yanıtı sizlere sunu
 • Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama (MSDS)
  Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama (MSDS) ile alakalı merak edilen bilgiler ve en uygun fiyatlardan MSDS hazırlama hizmetinden yararlanmak adına Ekol´ün sizler için hazırlanan bu makalesine göz atabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp