Sepetim Sepetim

ÜTS Kayıt Danışmanlığı

Ürün takip sistemindeki firma, belge ve ürün kayıt işlemlerinizi Ekol Belgelendirme´nin alanında uzman kadrosu ve tecrübeli ekibi ile yapıldığını bilmenizi isteriz. Son dönemlerin popüler ürünleri olan maske, eldiven, dezenfektan ve kişisel koruyucu ekipman ürünleri için firmanızın ÜTS kaydı yoksa, profesyonel firmamızdan destek alabilir ve işlemlerinizi hızlıca sonuca ulaştırabilirsiniz.

Tıbbi cihazların satışları, uygulamalarında bulunan her firmanın ÜTS kaydının olması gerekli mevzuatta açıkca belirtilmiştir. ÜTS firma kayıt işlemleri MERSİS veyahut VEDOP kaynaklı gerçekleştirilmelidir. Firmanızın MERSİS ve VEDOP numarası bulunuyor ise MERSİS sistemi üzerinden tüm işlemleri yapabilirsiniz. Gerekli firmanın onaylanmasının ardından tıbbi cihazların belge kayıtları için gerekli, istenen belgelerin sisteme yüklemesinin gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır.

* Yetkili distribütörlük belgesi
* EC sertifikalarınız
* Firma uygunluk beyanınız
* Kullanım klavuzları
* Kalite yönetim sistemi belgeniz
* Yerli malı belgeleriniz
* Güncel ürün etiketleri
* Güncel satış ambalajının şablon yüklemesi

Yukarıdaki belgelerin sunulması ile ürünlerinizin ÜTS sistem kaydı yapılacak ve ek olarak sisteme girilmesi istenilen diğer özellikler meydana gelecektir. Ekol Belgelendirme olarak tüm danışmanlarımız konusunda ve alanında tecrübelidir. Dolayısı ile tüm aşamalarda yanınızda olacak ve gerekli olan tüm özelliklere uygun dökümanlarınız hazırlanacaktır. İstenecek olan sisteme girişi yapılması gereken bilgilere göz atmak gerekirse;

* Markanız
* Ürün numaranız
* İçeriğinizde yer alan ürünün sayısı
* İthal ve imal bilgileri
* Ürününüzün adı
* Ürününüzün versiyonu veya modeli
* Ürünün menşei ülkesinin bilgisi
* Ürün ile alakalı sınıf bilgileri ve yönetmelikler
* Ürünün katalog veya referans kodu
* Ürün etiketi
* Ürün branş kodu ve GMDN kodu
* Ürünün orjinal görselleri
* Ürünün açıklaması

gerekmektedir. Ekol Belgelendirme ile ÜTS sistem kaydınızı yapmak için hemen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

Ekol´ün profesyonel proje yönetimi sayesinde ÜTS kayıt işlemleriniz başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Firmamızın sağladığı ücretsiz bilgilendirme adına uzmanlarımıza ulaşım sağlayarak tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Firmanıza özel olarak danışman atanmaktadır, tüm aşamalarınız firmamız ile çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizlerin hizmetindedir. Tüm süreç ile ilgili firmanız bilgilendirilmekte ve sorunsuz bir şekilde işlemleriniz Ekol Belgelendirme aracılığı ile tamamlanmaktadır.

ÜTS KAYIT BİLGİLENDİRMESİ

Ekol Belgelendirme uzmanları ile telefon üzerinden görüşme yapabilirsiniz. Firmanız ve ürünlerinizin tüm kayıt süreçlerini öğrenebilir ve aklınızdaki soruların yanıtlarını danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz Profesyonel yaklaşımımız sayesinde ürün, firma ÜTS kaydınıza başlamak adına geç kalmayın, hemen bizi arayın.

Tıbbi cihaz yönetmeliklerinin kapsamı içerisinde yer alan imalatçı ve ithalatçı firmaların piyasaya arz edilecek olan her bir ürünü için zorunlu olan ÜTS kaydı için buradayız. Firmanızın ürünlerinin kayıtlarının yapılabilmesi için yukarıda gerekli olduğu belirtilen tüm belge ve özelliklerin tamamlanması, ürünlerinizin sınıfına göre kayıtlarının yapılması için buradayız.

Gerekli belgelerin sistem üzerinden kayıtlarının yapılması, ürünlerinizin gerekli tüm barkodlarının temini ve ürüne ait bir çok bilginin sorulduğu kayıt aşamasında uzman kadromuz sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Ekol Belgelendirme alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile sizlerin yanındadır. Bizi aramadan ve firmamızdan ÜTS kayıt işlemleri için teklif almadan kesinlikle karar vermemenizi öneririz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp