Sepetim Sepetim

Uygun Fiyatlı ISO 27001 Belgesi Almak

Uygun Fiyatlı ISO 27001 Belgesi Almak için hemen EKOL BELGELENDİRME firmasının sizler için hazırlayacağı özel fiyat tekliflerini inceleyebilir ve bu fırsatı sizde yakalayabilirsiniz.

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminde hasarlar, kayıp halleri ve diğer tüm tehtitlere karşın firmanızın bilgi güvenliğinin alt yapısını oluşturmakta ve yapılan tüm işlemlerdeki organizasyonlar çerçevesinde bilgi varlıklarının güvende tutulması sağlanacaktır. Ekol´ün sizlere sunduğu kampanyalı teklifler ile ihtiyacınız olan bu ise belgesine kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Üçünçü kişiler tarafından firmanıza emanet edilen bilgilerin, fikri mükiyetlerin, firmanızdaki hizmet veren personelizin tüm detaylarının, firma varlıklarınızın ve firma bilgilerinizin güvenli bir şekilde yönetildiği bu sistem ve standart sayesinde belli olmaktadır.

ISO 27001 Belgesine ilişkin temin ettiğiniz bu standart sayesinde firmanız bilgi güvenliği açısından en iyi uygulamalara sahip olur ve çalışma standartlarınızda daima iyileştirmeler olduğunu taahüt etmiş olursunuz. ISO belgelendirme firmaları arasında en bilgili ve en tecrübeli danışmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Hemen incelemekte olduğunuz kurumsal sitemizde yer alan numaraları arayarak ISO 27001 standardı belge teklifi alabilirsiniz.

ISO 27001 Acil Eylem Planı
ISO 27001 Arge Yöneticisi Örnek Görev Tanımı
ISO 27001 Artık Risk Onay Listesi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği İhlal Prosedürü

Gibi bazı belli başlı dökümanları firmamızdan talep edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru, sorun ve teklif talebi için çekinmeden EKOL´ün sitesinde yer alan numaraları arayabilir veya site üzerindeki mail iletişim formlarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ NE İŞE YARAR?

Firmanız için gerekli olan bütün bilgileri tüm gizlilik detaylarına uygun bir şekilde sınıflandırıyoruz. Bilgi aktarmak gerekirse, müşterilerinizin siparişleri, fiyat teklifleriniz, sözleşmeleriniz, personellerinizin özlük dosyaları, özlük bilgilerinin detayları, personellerinizin maaş bilgileri, personelinizin maliyet hesaplamaları, ürünlerinizin varsa formülleri, gizli olan firma bilgileriniz, firmanızın gelecekteki hedefleri, müşterilerinizin listesi gibi detaylardır.

İlgili bilgilerin saklanacağı tüm dökümanlar ve yazılımsal olan bilgi envanter listelerinin ISO 27001 ile alınacağı ve alınan bu bilgilerin ne şekilde korunacağı, bu bilgilere firma içerisinden kimlerin erişiminin olabileceği, uzaktan firmanızın bilgisayarlarına erişim yetkilerinin tanımlanması vb.. yöntemler yazılı olarak planlanır ve uygulama için tüm bilgi arşivi hazırlanır.

Bilgi güvenliği ile ilgili uzman danışmanlarımızdan detay öğrenebilmek için incelediğiniz web sitesinin iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilir ve Ekol firmasından anında bilgi alabilirsiniz.

Bu standardı firmanıze entegre etmek, firmanız için bu belgeye sahip olmak için yasal bir zorunluluğunuz asla bulunmamaktadır. Ancak uluslararası bir standart olan tüm ISO belgeleri gibi bu belgede firmanızın prestiji için önemlidir. Aynı zamanda KVKK ve diğer zorunlu kanun şartlarının uygulanabilmesindeki kolaylıkları sebebi ile, ISO 27001´in firmanız için doğru bir şekilde, düzenli bir biçimde uyarlanması gerekir. Yasal mevzuatların uyarlanabilmesi için firmanıza yol gösterecek olan danışmanlarımız, firmanızın en hızlı şekilde bu belgeye sahip olabilmesini sağlamaktadır.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ALMAK

Tüm yönetim sistemlerine hakim olan Ekol Belgelendirem firması ihtiyacınız olan ISO 27001 için gerekli dökümantasyonların ve diğer tüm hazırlık süreçlerinin uygulanması açısından yanınızda olacaktır. Biraz detaya ve farklı dökümantasyon hizmetlerine sahip olan bu belgelendirme sistemi için danışmanlarımız özveri ve başarılı bir şekilde çalışarak sizlere kısa süre içerisinde sağlayacakları bu sistemde başarı kaçınılmazdır.

Firmaların işlemlerinin, işlerinin çok daha verilmli bir hal alması için gerekli olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi devreye alınmalıdır. Bilgi güvenliğinin sorgulanmasına yönetik tüm sistemleri kullanabilir, bilgilerinizin gizliliği ve bütünlüğü için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kurumsal firmaların ihtiyacı olan Bilgi Güvenliği hizmetini belgelendirmek, bir standarta uygun hale getirmek için ISO 27001 için en uygun teklifleri bizden alabilirsiniz.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BAZI FAYDALARI

* Müşterilere veya diğer şartlara uygunluğu gösterir
* Kurum genelinde sorumluluk alanlarını belirler
* Çalışanlara, müşterilere, tedarikçilere ve paydaşlara karşı olumlu bir imaj sunar
* Ticari operasyonlar ve bilgi güvenliği arasında entegrasyon sağlar
* Tüm yönetim süreçlerinde fiziksel ve çevresel güvenlik sağlar
* Rekabet avantajı sağlar
* Olay ve tehditlerin en aza indirgenmesi yoluyla maliyetleri düşürür
* Bilgi güvenliğinin kuruluşun hedefleriyle uyumlaştırılmasına yardımcı olur
* Pazarlama fırsatlarını artırarak organizasyonun gerçek değerini ortaya koyar.

Daha fazla bilgi ve en uygun ISO 27001 belgesi teklifi almak için hemen EKOL BELGELENDİRME´yi arayın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı
  ISO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı ile ilgili merak edilen tüm bilgileri ve diğer detayları Ekol Belgelendirme kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir, aklınıza takılan sorular için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.
 • MEB Okullarına ISO Belgelendirme Hizmeti
  MEB Okullarına ISO Belgelendirme Hizmeti için sizlerin hizmetinizdeyiz. Ekol Belgelendirme olarak Türkiye´nin tüm bölgelerindeki okullar için ihtiyaç duyulan ISO sertifikaları için hemen bizden teklif alabilirsiniz.
 • Kenya İhracat Uygunluk Sertifikası (PVOC Belgesi)
  Ekol Belgelendirme´den danışmanlık hizmeti alarak Kenya İhracat Uygunluk Sertifikası (PVOC Belgesi) almak için gerekli tüm adımları sizin adınıza yönetmekteyiz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp