Sepetim Sepetim

Vegan Belgesi Veren Firmalar

Vegan Belgesi Veren Firmalar arasında lider konumda yer alan Ekol Belgelendirme sizlerden gelen talepleri değerlendirmeye almakta ve en uygun teklifleri kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir belgelendirme sürecinden geçmek isterseniz sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Son dönemlerde arta gelen kıt kaynakların kullanımı ile doğru orantaılı olarak, iklim değişikliklerinin de beraberinde getirdiği tüketim alışkanlıklarının değiştirilmesi ve alakalı olarak hem tüketicilerin hemde üreticilerin kaygılarının yansıması artış içerisine girmektedir. Ürünlerle alakalı olarak bir çok firmanın hem müşterilerini, hemde kamuoyunu bilgilendirerek rakiplerinden bir adım önde olması önemlidir. Firmaların değişen talepleri karşılayabilmek adına, markasına pozitif etki edecek olan tüm etkenlerden faydalanması gerekir. Vejeteryen yaşam tarzı hayatın içerisinde yer almaktadır. Bu kültürde süt ürünleri, tavuk,yumurta ürünleri, hayvan menşeili yağlar, asit, enzim, protein, arı ürünleri, kürk, deri, yün, angora, ipek gibi bir çok hayvansal ürünlerin tüketilmediği ürünleri içeriri. Veganlar aynı zamanda hayvanat bahçelerine, hayvan gösteri yerleri olan sirklere, eğlence alanlarına ve benzeri organizasyonlara da karşı olanlardır.

Küresel Vegan Etiket Standardı; artış eğiliminde olan vegan tercihlerine karşın 2018 senesinde yayımlanmış ve geliştirilmiştir. Vegan güvence ve garanti altına alınan vegan sertifikasına sahip ürünler diğerlerinden daha kolay kabul görür ve tüketiciler tarafından daha çok tercih edilir. Ürünlerin üzerine ilişkilendirilecek olan vegan sertifikası belgesi ile tüketicilerinize, hedef kitlenize çok daha kolay erişebilirsiniz.

Vegan Sertifikalandırma Hizmetleri


Ürün ve hizmetleriniz için vegan sertifikasına sahip olmak mı istiyorsnuz? Hemen Ekol Belgelendirme´nin sitesinde yer alan müşteri destek numaraları ile irtibata geçebilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz. Türkiye´de 1990´lı senelerde duyulmaya ve benimsenmeye adımlar atılan veganlık ile alakalı bugün bir çok insanın yaşam biçimi haline geldiğini görmekteyiz. Ülkemizde bir çok marka sadece vegan ürünler üretmektedir. Vegan sertifikası bulunan ürünler bu kesimler tarafından tercih edilmektedir.

Vegan ve vejeteryen birbiri ile karıştırılmaktadır. Örneğin vejeteryanlar et- balık ve kümes hayvanları tüketmez iken veganlar ise süt, yumurta, bal vb. içeriğe sahip olan hayvanlara ait olan hiçbir üreni tüketmemekte ve kullanmamaktadır. Aslında mantık aynı ancak tüketim düşünceleir farklıdır.

Vegan sertifikalandırma ve
vejeteryen sertifikalandırma hizmeti almak için sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme Türkiye´nin en büyük sertifikalandırma hizmetlerini sunan, ürün, hizmet belgelendirmeleri alanında başta ISO ve CE belgeleri olmak üzere bir çok kuruma hizmet veren firmasıdır. Sizlerde ülkenin en büyük belgelendirme firmasının tecrübeli danışmanlarından ve eğitmenlerinden hizmet almak isterseniz şuanda incelemekte olduğunuz kurumsal web stiesi üzerinde yer alan canlı destek hattı veya whatsapp hattı üzerinden destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 10004 Kimlere Verilir?
  Türkiye´nin öncü belgelendirme firmalarından olan Ekol´de müşteri memnuniyeti alanında en çok tercih edilen sertifikalar kısa sürede size sunuluyor. Uzman danışmanlarımızdan ISO 10004 Kimlere Verilir? sorusu yanıtı sizlere sunu
 • Malzeme Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama
  Malzeme Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama hizmetimizden hemen yararlanabilirsiniz. Alanının en iyi danışmanları ile hizmet veren Ekol Belgelendirme MSDS hazırlama taleplerinizi anında değerlendirebilmektedir.
 • Ekoteks Belgesi
  Tekstil Ürünleri Eko Belgelendirme kapsamında EKOTEKS belgesi almak isteyen tüm firmaların yanındayız. Uzman Danışmanlarımız ile EKOL BELGELENDİRME Türkiye´nin her yerinde..
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp