Sepetim Sepetim

Vegan Sertifikasısı Fiyatları

Vegan Sertifikasısı Fiyatları için Ekol Belgelendirme firmamızın web sitesinde yer alan müşteri temsilcileri numaralarından hemen teklif alabilirsiniz. Nerede olursanız olun, size en uygun teklifleri her zaman Ekol sunar. Vegan belgeleri yada vejeteryan belgeleri için başvurularınızı Ekol olarak alıyor ve sizlere ürünleriniz için  test ve hizmet değerlendirmesini hızlı bir süreç içerisinde sunuyoruz. Bir çok sebepten kaynaklı vegan tüketim artışı son senelerde popüler hale gelmiştir.

Hayvansal kaynaklı tüketim, hayvanlara karşı yapılan her türlü sömürüyü dışlayan bir kültürün, bağımsız ve tarafsız 3.taraf olan bir kurum tarafından değerlendirilmesi ve Vegan belgesi alması için uygunluğun tescillenmesi mümkündür. Vegan kültüründe, süt ürünleri, balık ürünleri, tavuk, yumurta, hayvansal yağlar, katkı, boya maddeleri, proteinler, enzimler, bal, ipek, kürk, deri, hayvanat bahçesi vb. bir çok detaya bakılmakta ve vegan kültürünü benimseyen kişiler tarafından tercih edilmemektedir.

Gelişen teknoloji sayesinde artık hemen her ürün hakkında bilgiye hemen erişmemiz mümkün kılınmaktadır. Bir çok ülkede veganların ürünleri temin ederken üzerinde VEGAN SERTİFİKASI işaretine bakarak satın aldığı, bu hususlara dikkat ettiğini bilmekteyiz. Gelişen ve popülerleşen bu kültür kapsamında hizmetlerini de bu alana sunan firmaların ihtiyacı olan vegan belgesi temin edebilmesi için Türkiye´nin her yerinde Ekol Belgelendirme olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Vegan Belgelendirme HizmetleriVegan belgelendirme faaliyetlerimiz ile alakalı geçtiğimiz günlerde bir çok önemli detayı web sitemizde sergiledik.Vegan - Vejetaryen Belgesi (Sertifikası) sahibi olmak çok kolay. Bu hizmeti almak, gerekli eğitimlerin alınması ve diğer tüm hususlar için uzmanlarımız uluslararası kalitede bir hizmeti size sunuyor. Denetimlerimizi başarılı bir şekilde geçen firmaların kaliteli bir belgelendirme sürecinden geçen tüm markaların kısa süre içerisinde ürünleri için Vegan etiketi sahibi olması mümkün oluyor.

Aklınıza takılan tüm hususlar için web sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • FSC Belgelendirme
  Orman Yönetim Konseyi´nin İngilizce kelimelerinin ( FOREST Stewardship Council ) baş harflerini alan FSC uluslararası bir kuruluştur ve Ekol tarafından FSC Belgelendirme hizmetleri uzman personel aracılığıyla sunulmaktadır.
 • Vegan Sertifikası Nedir?
  İçeriğinde hayvansal bir ürünün olmadığı, içeriğinde hayvansal yan ürünlerin bulunmadığı, ürünün herhangi bir aşamasında hayvanlarla alakalı testlerin yapılmadığı ürünler için vegan belgesi düzenlemek için akredite edilmiş
 • Rüşvetle Mücadele Yönetimi Danışmanlığı (ISO 37001)
  Rüşvetle Mücadele Yönetimi Danışmanlığı (ISO 37001) kapsamında Ekol Belgelendirme´den profesyonel hizmet alabilirsiniz. Türkiye´nin önde gelen kurumlarına ISO 37001 danışmanlık hizmeti verdik.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp