Vejetaryen Belgesi

Vegan Belgesi sayesinde uluslararası tanınma konusunda çok önemli bir adım atmış olursunuz. Vegan Vejetaryen Sertifikası çok önemli bir kesime hitap etmektedir. Dünya´mızda her gün daha fazla insan vegan olma yolundadır. Güçlü bir akım haline gelen bu durum insan sağlığı üzerinde bir çok olumlu etkiyi doğurmaktadır. Artan enerji sağlaması, düşük miktarlardaki obozite sorunları, istenen kolesterol seviyeleri ile gelişen sindirim sistemi sebebiyle bir çok insan için radara girmektedir. Vegan - vejetaryen yiyeceklere örnekler vermek gerekirse fasul, fındık ve tahıllar ile insanın ihtiyacı olan proteini alması da mümkün olmaktadır. Bunların yanı sıra yine yeşil yapraklı sebzeler, domatesler, turunçgiller ve kök sebzeler ile de insanlar minerallere, liflere ve vitaminlere erişebilmektedir.

Uluslararası Vejeteryan Birliği (IVU)

Dünya üzerinde veganlığı destekleyebilmek adına 1908 senesinde kurulmuş ılan IVU kar amacı gütmeyen kurumlar arasındadır. Merkezi Almanya´da bulunan bu kurumda, bitkilerden elde edilen ürünler süt ürünleri, yumurtalar, bal bulunan yada bulunmayan ürünlerin tüketilmesi amaçlanmaktadır. Hayvanlara, çevreye en iyi şekilde faydanın sağlanabilmesi adına tamamen bitkilerden imal edilen ürünlerin tüketilmesi Veganlıkla alakalıdır. Hayvansal herhangi bir ürünün kullanımını desteklemeyen bir durumdur.

 

Vegan ve Vejetaryen Sertifikası

 

İnsanların daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam ortamında bulunması için faaliyetlerini sürdüren firmaların imal ettiği ürünler için vegan sertifikası alınabilir. Ekol Belgelendirme sizlere bu alanda en iyi hizmetleri sunacak olan tecrübeli bir ekip ile ulaşmaktadır. Vegan belgesine sahip olan firmaların, ürünlerinin korunmuş, markalarının korunmuş ve rakiplerinden 1 adım önde oldukları bilinir. Tüketicilerinize güveni sunmak için sizde Vegan Sertifikasını almak adına başvurunuzu Ekol´e yapabilirsiniz. Nitekim Ekol Belgelendirme vejeteryan belgesi ile alakalı bir çok laboratuar hizmetini sağlayabilmekte ve ürünleriniz ile alakalı ihtiyaç duyulan testleri yapabilmektedir.

Vegan Sertifikası Nasıl Alınır?

Vegan beslenme kültürüne yönelik faaliyetler içerisindeyseniz ve ürünleriniz için hizmet almak istiyorsanız bizden hizmet alabilirsiniz. Dünya genelinde sadece gıda olarak değil, aynı zamanda kozmetik ürünleri, diğer ürünler ile alakalı da bu kültürü destekleyenler bulunmaktadır. Bu alandaki vegan kriterlerine uygun olarak ürünlerin imal edilip edilmediklerini denetleyenler, tescilleyenler ve tüm pazarı kontrol edenler bulunmaktadır. Sizlerde tescil faaliyetlerinizin başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Vegan belgesini alabilmek için Ekol´e başvurularınızı yapabilir ve tekliflerimizi alabilirsiniz. Ekol Belgelendirme´den alınacak olan en uygun tekliflere dönüş olarak sizlere sunulacak olan sözleşmeler kapsamında mutabakatın sağlanması ile gerekli olan kontroller ve işletmenize dair denetimler yapılacaktır. Kontrol ve denetim sürecinin en hızlı olduğu işletmelerden olan Ekol Belgelendirme sayesinde ürünleriniz ve üretimleriniz ile alakalı görsel, deneysel metotlara geçilecek ve akabinde ise uygunluk durum tespitleri yapılacaktır. Vegan sertifikası ile alakalı denetimlerinizin olumlu olarak sonuçlanmasının ardından ise sertifika kısa sürede size teslim edilecektir.

Vegan sertifikası genellikle kısa süre içerisinde sadece bir kaç hafta içinde size sunulabilmektedir. Varsa uygunsuzlukların giderilmesi durumu süreci sadece uzatabilmektedir. Sizlerde vegan belge denetimlerinden başarılı bir şekilde sonuca ulaşabilmek istiyorsanız, hemen Ekol Belgelendirme´yi arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!