WCA Danışmanlık Hizmetleri

WCA Danışmanlık Hizmetleri ile alakalı aradığınız bilgilere Ekol Belgelendirme kurusam site içeriklerinden erişebilir ve WCA ile ilgili tüm merak ettikleriniz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.


Genel olarak işyeri çalışma koşulları değerlendirilmesi olarak da dilimizde adlandırılan WCA için aradığınız danışmanlık firmaları arasında ilk olmanın verdiği avantaj ile yanınızdayız. Firmamız bu denetimleri başarılı bir şekilde geçmeniz için yanınızda. Intertek tarafından tedarikçileri değerlendirilebilmesi ve karşılaştırılabilmesi için bazı risk tabanı bulunan değerleme araçları, denetim seçenekleri ve küresel pazarda bulunan işletmelerin tedariklerinin performanslarını yönetmelerini gözlemlemektedir. Intertekin bu kapsamlı olan sosyal uyumlarına bağlı hareket eden WCA´da tedarikçi işletmelerin koşullarını değerlendirmek, kıyaslamak ve sürekli iyileştirmek istenmektedir.

WCA Danışmanlığı proframında denetimleri kolaylaştıran ve tüm tedarik zincirlerindeki ortakları için verimlilik arttırıcı olan bir web tabanlı programda bulunmaktadır.

İşyeri Çalışma Koşullarının Değerlendirilmesi alanındaki kıyaslamalar ve sürekli olarak iyileştirmeler adına WCA, etkili ve güçlü bir sistemdir. WCA sayesinde tedarikçilerini firmalar değerlendirebilmektedir. Ekstra zaman harcamadan ve emek sarfetmeden bu değerlendirme sayesinde firmalar oldukça yararlı sonuçlar alabilmektedir. Web tabanlı bir platform olan WCA´nın denetim süreçlerini ve diğer detayları hakkında aklınıza takılan her türlü soru için Ekol Belgelendirme kurumsal sitesinde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

WCA´nın kapsamına bakacak olursak bu program sayesinde işletmenizde çocuk işçi çalıştırma, ayrımcılık, disiplin, taciz, istismar, işçi örgütlenmesi ve iş sözleşmeleri hakları ele alınacak olan ilk konulardır. WCA sayesinde işletmedeki  çalışma ücretleri ve saatleri de dikkate alınacak ve ayrıca işçilerin yan hakları da incelenecektir.

WCA programına dahil olan firmaların çalışmalarındaki ortamları daha rahat olacak, sağlıklı bir ortamda üretime el verişli bir şekilde çalışmalar sürdürülecektir. Piyasada WCA sayesinde firmanızın tercih edilen tedarikçi olması kolaylaşacaktır. WCA tekrar edecek olan sürekli denetimler nedeni ile yaşanacak zaman kaybını da önleyecektir.

Etik çalışma standartlarına uygun bir işletme olarak WCA belgesine sahip olmanız artık çok da zor değil, hemen Ekol Belgelendirme firmamız ile iritbata geçerek konu ile ilgili danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Irec Belgesi Nedir?
  Ekol Belgelendirme ile istediğiniz belgeye sahip olmak çok kolay! Irec Belgesi Nedir? sorusunun yanıtı ve ilgili belgeye sahip olmak için bu içeriğe gözatmanız yeterli.
 • UBB Ulusal Bilgi Bankası Kayıt Hizmeti
  UBB Ulusal Bilgi Bankası Kayıt Hizmetine dair Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunacağı hizmetler ve detaylar için bu içeriğimizi inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü soru için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
 • ISO 10004 Nedir?
  Ekol Belgelendirme´de sizler için tüm detaylar düşünüldü. İhtiyacınız olan tüm ISO sertifikaları için uzman kadromuz ile tüm Türkiye´de hizmet veriyoruz. ISO 10004 Nedir? yanıtı için içeriğimizi inceleyin.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp