WRAP Belgesi Sorumlu Akredite Üretim Danışmanlık Hizmetleri

WRAP Belgesi Sorumlu Akredite Üretim Danışmanlık Hizmetlerini konusunda uzman danışmanlar ve alanında tecrübe sahibi, tüm koşullara ve mevzuata hakim personel tarafından verilmektedir.

Kar amacı bulunmayan, bağımsız bir kuruluş olan WRAP´ın dünya genelinde kanun, insancıl ve etik üretim anlayışını teşvik etmesi, sertifikalandırma hizmetlerine odaklanmış yaklaşımı ile, ülkelerin arasında kabul görmüş olduğu kurallara uygunluğunu incelemek adına kurulmuştur. WRAP oluşumu 2000 yulı içerisinde kurulmuş ve özellikle ayakkabı, hazır giyim ve aksesuar gibi dikimi yapılmış ürünlerin üretici kuruluşları için dünya genelinde var olan en büyük sertifikasyon programıdır.

Giyim ve ayakkabı üretimi yapan fabrikaların yerel mevzuatlardaki yasalar ve etik kurallara, dünya genelinde kabul görmüş yasaların uygunluğunu denetlemek için kurulan bu kurum, sorumlu akredite üretim prensipleri anlamındadır.

WRAP´ın genel olarak 12 adet kendine ait unsuru yer almaktadır.

WRAP UNSURLARI

* Güvenlik
* Gümrükle uyum
* Çevre şartları
* Örgütlenme Özgürlüğü ve Toplu Pazarlık
* Güvenlik ve Sağlık
* Ayrımcılık
* Çalışma Saatleri
* Tazminat
* Taciz ve İstismar
* Çocuk İşçi
* Zorla Çalışma
* Kanun ve Yönetmeliklerle Uyum

WRAP´a uygun bir firma haline gelebilmeniz için Ekol Belgelendirme firması işletmenizi hazırlamaktadır. Bu hazırlık süreci ile ilgili bilgiyi işletmenizi incelememizin ardından size bizzat danışmanlarımız sunacaktır. Aslında bu süreç tamamiyle firma içerisindeki personel ve yöneticilerin performanslarına, yönetim şekillerine ve sosyal uygunluk konularında yer alan yapılacak olan uygulamaların yaygınlıgına bakılarak ilerleyecektir. Denetim öncesi çeşitli belgelerin hazırlanması, bazı muayenelerin yapılması, başvuruların yapılması gibi tüm aşamalar Ekol Belgelendirme tarafından takip edilecek ve işletmeye gerekli raporlamalar yapılacaktır. Anlaşmalı denetim firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen Wrap Belgesi almak amacı ile bize başvurabilir ve işletmenize sunacağımız hizmetler ile belgeyi almaya hak kazanmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

WRAP Belgesinin İşletmeye Sağladığı Yararlar

* Çalışan sirkülasyonlarındaki azalmalar meydana gelecektir.

* Firmanızda personel ile işveren ilişkileri Wrap belgelendirme sistemi sayesinde sağlam bir temele oturacaktır.

* Rakiplerinizin arasından bu sistem sayesinde sıyrılacak ve açık ara rekabet avantajı elde edeceksiniz.

* İşletmenizin sektörde, kamuoyunda ve pazarındaki saygınlığı artacaktır.

* Markanız ve ürünleriniz için daha güvenilir iş ortakları ile çalışma imkanı sağlayabileceksiniz.

* Personel ve işçilerinizin bağlılığı artacak, verimlilik artacak ve bunun kaliteye etkisini hissedeceksiniz.

* Firmada hizmet veren personelin motivasyon ve moralinde yükselmeler meydana gelecektir.

Ekol Belgelendirme olarak Wrap Belgesi alabilmeniz için en hızlı çözümleri işin ehli danışmanlar ile size sunacağız. Daha fazla bilgi ve aklınızdaki her türlü sorunun yanıtı için web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Teknik Dosya Nedir?
  CE Sertifikası alacağınız zaman karşınıza çıkan teknik dosya hazırlama ile alakalı merak ettiğiniz herşey Ekol Belgelendirme ile size sunuldu, Teknik Dosya Nedir? sorusunun yanıtı bu içerikte.
 • MSDS Belgesi Fiyat
  MSDS Belgesi Fiyat taleplerinizi Ekol Belgelendirme olarak almakta ve en iyi teklifleri işletmenize sunmaktayız, detaylı bilgilendirme için sitemizde kısa gezintiye çıkın veya bizi arayın.
 • Koşer Sertifikası Almak
  Koşer Sertifikası Almak için merak edilen tüm bilgiler, belgenin alınabilmesi için izlenmesi gereken yol ve Ekol Belgelendirme´nin sizlere sunduğu hizmetleri hemen sitemizden inceleyin.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp