Sepetim Sepetim

Yeşil Enerji Sertifikası

Yeşil Enerji Sertifikası ile ilgili bilgi ve dökümanlara erişmek istediğiniz an Ekol Belgelendirme´nin sizler için hazırlanmış olan bu içeriğine göz atabilir ve sertifika tekliflerini anında site üzerinden alabilirsiniz. Gün geçtikçe dünyanın değişimi ile önemli bir yere sahip olan yeşil enerji sertifikası hizmetlerini çevre dostu olan güvenilir firmamızdan alabilirsiniz.

Yeşil enerji sertifikası hizmetlerinin en güvenli adresi olan firmamız uzun zamandır enerji sektöründe çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir. Günümüzde oluşan iklim değişikliği ve küresel ısınma gibi sorunlara karşı hem ülke ekonomisi hem de çevrenin korunması bakımından önemli bir yere sahip olan yeşil enerji üretimi her geçen gün daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu alanda yapmış olduğu başarılı işler ile adından söz ettiren danışmanlık firmamızdan her zaman en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde almanız mümkün olmaktadır. İhtiyacınız olduğunda hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye´de bir çok kuruma, firmaya hizmet veren Ekol Belgelendirme ile sizlerde yola çıkabilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Yeşil Enerji Nedir?


Dünyamız her geçen gün değişmekte ve büyümekte olduğundan çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu enerjiyi elde ederken hem ülke ekonomisi hem de çevre fazlası ile olumsuz olarak etkilenmektedir. Bundan dolayı ortaya çıkan yeşil enerji kullanımı ile pek çok avantajlar sunulmaktadır. Yeşil enerji yenilenebilir enerji anlamına gelmektedir. Bu tarz enerji doğal yollardan üretildiğinden dolayı bu şekilde isim verilmiştir. Doğal süreçlerden yararlanarak üretimi sağlanan bu enerjinin en önemli özelliği ise enerjinin kullanımından daha hızlı bir şekilde kendini yenileyebilmesidir.

Yeşil enerji kullanmak kurumların emisyonunu oluşturmaktadır. Enerji kaynakları yenilenebilir ve yenilenemeyen enerji kaynakları olarak iki grupta toplanmaktadır. Petrol, kömür, doğal gaz ve bunlar gibi fosil yakıtlar yenilenemez enerji kaynakları olmaktadır. Bunlar enerji için kullanılmaktadır. Yeşil enerji kaynakları ise güneş, rüzgar ve su gibi doğal kaynaklardan elde edilmektedir. Yeşil enerji yenilenebilir enerji olup yenilenebilir kaynaklardan alınan yeşil enerji sertifikaları ile kanıtlanmaktadır. Her türlü ihtiyaçlarda önemli bir enerji olan bu tarz hizmetler için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızda profesyonel ekibimizden en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeşil Enerji Sertifikası Nedir?

Öncü belgelendirme firması Ekol Belgelendirme size 1 telefon kadar yakın. Enerji hususlarına önem veren firmamız aynı zamanda INSTAGRAM hesabında da bilgilendirici bir çok içeriği takipçileri ile paylaşmaktadır.
 


Yeşil Enerji Sertifikası Nedir?


Genel olarak bir şirketin elektrik kullanımının yenilenebilir kaynaklardan geldiğini kanıtlayan belgelere yeşil enerji sertifikası denilmektedir. Bu tarz sertifikalar kullanılan enerjinin yenilenebilir kaynaklardan oluştuğunu uluslararası geçerliliği bulunan takip edilebilir ve şeffaf olan belgelerdir. Yeşil enerji sertifikalarının geçerli olabilmesi adına elektrik üreticilerinin IREC ya da Gold Standart veya VCS gibi uluslararası yeşil enerji sertifika sistemleri içinde üye olunması gerekmektedir.

Bu sistemler üretilen elektriği belgeler ve elektriğin kaynağının yenilenebilir kaynaklardan olduğunu ispatlamaktadır. Yeşil enerji sertifikaları Karbon Azaltım Sertifikası ve Yenilenebilir Enerji Sertifikası olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem doğa ve çevre için hem de ülkenin kalkınması bakımından önemli bir yere sahip olan yeşil enerji sertifikası için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Enerji alanında uzun yıllar hizmet veren danışmanlık firmamızda profesyonel ekibimiz güvenilir bilgiler doğrultusunda yeşil enerji sertifikası almanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi ve uygun fiyat teklifleri için Ekol Belgelendirme´ye sitede yer alan numaralardan hemen ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • FDA Kayıt Belgesi
  Amerika İhracat İçin Fda Kayıt Belgesi başvurularının yapılması, takibi ve başvurunun sonuçlandırılması için Ekol Belgelendirme firmamızdan profesyonel destek alabilir ve hızlı bir şekilde FDA Belgenize sahip olabilirsiniz.
 • ISO 14064 Faydaları
  ISO 14064 Faydaları ile ilgili Ekol Belgelendirme danışmanlarının hazırlamış olduğu bu içeriğe gelin yakından bakalım! Ardından ihtiyacınız olan bu önemli sertifika için bizi arayabilirsiniz.
 • C-TPAT Uygunluk Denetimi
  C-TPAT Uygunluk Denetimi ile ilgili bir çok detaya, bir çok bilgiye kurumsal sitemizden erişebilir ve Amerika malları ile ilgili olan bu önemli denetimi başarılı bir şekilde geçmek için uzman desteğini Ekol´den alabilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp