Sepetim Sepetim

Yetkili Ve Onaylı CE Belgesi

Bugün sizlere, yetkili ve onaylı CE belgesi konusunda ürünlerinizin güvenliğini ve uygunluğunu garanti altına alan bir firmayı tanıtmak isteriz. Öncelikle, firmamızın Avrupa Komisyonu tarafından CE işareti uygunluk değerlendirme hizmetleri gerçekleştirmek üzere yasal kimlik numarası ile yetkilendirildiğini bilmelisiniz. Bu sayede ürünleriniz, Avrupa Birliği standartlarına uygunluğunu gösteren bu prestijli işaretle taçlanıyor.

Ekol Belgelendirme firmamız, onaylanmış kuruluş yetki kapsamına Avrupa Birliği resmi internet sitesinden ulaşabileceğiniz bir birimdir. Yani, uzmanlıklarını incelemek ve güvenlerini teyit etmek için bir tık ötenizde diyebiliriz!

Firmamız aynı zamanda Türk Akreditasyon Kurumu tarafından ürün belgelendirme ve de laboratuvar akreditasyonlarına da sahiptir. Kısacası, CE belgelendirme süreçlerinde akreditasyon güvencesi ile firmalarınıza uzmanlıklarını sunuyorlar. Güvenin adresi sizler için firmamız olmaya devam edecektir.

Türkiye´nin bu alanda en tecrübeli eğitmen ve danışmanları ile çalışan Ekol Belgelendirme sizlere sadece 1 telefon kadar yakında! Hemen internet sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Onaylı Sertifika Almanın Önemi


Belgelendirme firması olan firmamızdan alacağınız yetkili ve onaylı CE belgesi ve test hizmetleri gerekli olan yasal hizmet başlığı altında desteklenmektedir Yani, bu hizmetlerle buluşmak aynı zamanda işletmeniz için ek avantajları da beraberinde getiriyor. Bu da firmanız açısından başarıya giden yolda önemli bir adım olacaktır.

CE belgelendirme de başlıca ürün hizmet kapsamları arasında makineler, aydınlatma armatürleri, bilgi teknolojisi cihazları, ev ve benzeri yerlerde kullanılan cihazlar, çevresel testler yer alıyor. Kısacası, günlük hayatımızın her alanında karşımıza çıkan ürünlerin güvenliği için firmamız önemli bir rehber olacaktır.

Firmamızın hizmetleri, ürünlerinizin mükemmelliği konusunda gerçekten uzman bir ekibe sahiptir! Bu nedenle de ürünlerinizin güvenli yolculuğu için CE işareti için firmamız ile tanışın isteriz. Çünkü güvenliğiniz firmamızın uzmanlığıyla şekilleniyor diyebiliriz!

Yetkili Ve Onaylı CE Belgesi

Aklınıza takılan detayların tamamını edinmek için Ekol Belgelendirme sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.
 


CE İşareti Ülkelere Göre Durumu


Öte yandan da CE işareti olarak bilinen bu işaret, ürünlerinizi pazarda emniyetle dolaştıran bir işaret gibi düşünülebilir. CE Belgesi ya da işareti, haritada gösterilen ülkelerde bir ürünün pazara sürülmesini yasal olarak zorunlu kılan bir durumdur. Mesela, bir ürün Çin´de üretildiyse ve Türkiye´de satılmak isteniyorsa, o ürünün üzerinde CE İşareti olmak zorundadır. Ancak ilginç bir şekilde, Çin´de üretilen aynı ürün, Çin pazarında boy gösterirken bu işarete ihtiyaç duymuyor. CE sertifikası ile alakalı önemli bilgilerin bazılarını INSTAGRAM Ekol Belgelendirme sitemizde sunuyoruz.

CE işareti çoğu ürün için deklarasyon şeklinde geçerlidir. Yani, üretici, ürünlerini pazara sürmeden önce bu işareti almak zorundadır. Ancak işin güzel yanı ise bu süreç 3. bir kuruluştan belge almayı gerektirmez. Üretici, eğer bu konuda yeterli bilgiye sahip değilse, o zaman firmamızdan bu anlamda danışmanlık hizmeti alabilir. İşte bu noktada da zaten devreye bizler giriyoruz!

Eğer kafanız karışırsa ya da standartlara uygun test ve inceleme yapabilecek bir birim bulamazsanız o zaman endişelenmeyin! Çünkü test laboratuvarları ve aynı zamanda muayene kuruluşları, ürünlerinizi standartlarına uygun şekilde test etme, inceleme yapma ve raporlama konusunda size yardımcı olabilir. CE İşareti, ürünlerin güvenliğini ve uyumluluğunu garanti altına alırken, bu süreç biraz karmaşık olabilir. Ancak yine de endişelenmeyin, bu işlemlerin adımlarında her zaman için yanınızda duran bir rehber olacaktır. Ürünlerinizin CE İşareti taşıması, onları pazara sürerken bir adım öne çıkarmak demektir.

Bu nedenle de bu hizmeti yani CE işareti alma sürecini yönetme yetkisini gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz.

En uygun fiyatlardan hizmet, eğitim ve danışmanlık almak isterseniz Ekol Belgelendirme´ye sitesindeki numarasından ulaşabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular
yetkili ve Onaylı ce belgesi?

 Yetkili ve onaylı CE belgesi, ürünün AB yönergelerine uygun olduğunu doğrulayan resmi bir belgedir. Bu belge, ürünün ilgili AB direktiflerine ve standartlarına uygun olduğunu onaylayan yetkili bir kuruluş veya uygunluk değerlendirme kuruluşu tarafından verilir. Bu belge, ürünün serbest dolaşımını sağlar ve Avrupa Ekonomik Alanı´nda (EEA) pazarlanmasına izin verir. Ayrıca, ürünün güvenliği, sağlığı ve çevreye uygunluğunu doğrular.

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp