Sepetim Sepetim

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

Ekol Belgelendirme olarak Yönetim Sistemleri danışmanlığı hizmetimizde artık tüm kobilerin hizmetindeyiz. Rekabetçi bir pazar ortamında artık firmaların var olma gücü, rakiplerinin globalleşmesi sebebi ile oldukça zor bir hal almaktadır. Geldiğimiz şu dönemde hem teknoloji çağını hemde kalite çağını bir arada yaşıyoruz. Kalite yönetim sistemleri sayesinde firmanın ürünlerinin, hizmetlerinin daha faza önde olduğu dönemdeyiz. Hizmetinizin kalitesine, ürününüzün kalitesine bakıldığı bir dönemde piyasa koşullarına ayak uydurabilmek adına uzman kişilerden ve kaliteli firmalardan destek almanız gerekmektedir. Bu alanda işinin ehli danışmanlarımız ve profesyonel eğitmenlerimiz ile yönetim sistemleri danışmanlığı hizmetlerimizi Ekol Belgelendirme çatısı altında sunuyoruz.

Ekol Belgelendirme ile firmanızın zayıf yönlerini bulabilir, aksayan işlerinin kurtarılması ve maksimum performans ile işlemlerine devam etmesini sağlayabilirsiniz. Uzman firmamızdan yönetim danışmanlığı alarak firmanızın yönetimsel gelişimini ve kurumsallaştırma ayaklarını tamamlayabilirsiniz. Yönetim danışmanlığı hizmetimiz ile uzmanlarımız şirketinizin tüm raporlamasını hazırlar ve aksayan yönlerini sizlere sunar.

Yönetim danışmanlığı hizmeti sayesinde firma içi durum analizlerinin yapılması sağlanabilir. Aynı zamanda firmanın organizasyon şemaları tekrar gözden geçirilir ve düzenlenmesi gerekli olan tüm detaylar birleştirilerek organizasyon şeması yenilenir. Firmanızın ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olabilmesi, kurumsallaşması için Yönetim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Yönetim danışmanlığı hizmeti alarak firmanızın gelecek için yol haritasını çıkarabilir ve hedeflerinize erişebilmek için stratejilerin belirlenmesi sağlanır. Firma içi gerekli olan tüm CE, TSE ve ISO belgelerinizde Ekol Belgelendirme aracılığı ile firmaya kazandırılabilmektedir. Sağlıklı bir şekilde büyüme yöntemlerini ele alacağımız yönetim danışmanlığı hizmetimizde şirketinizin kültürü geliştirilir, liderlerinizin geliştirilmesi sağlanır ve iş tanımlaması tam ve net bir şekilde yapılır.

İstanbul´da bulunan Ekol Belgelendirme firması nerede olursanız olun sizlere bu hizmetleri uzman kadrosu ile sunabilmektedir. Uzmanlarımız yönetim sistemleri danışmanlığı faaliyetlerimizde ihtiyacınız olan tüm ISO belgelerini sizlere sunabilmektedir. Web sitemizde sunulan tüm hizmetler ve detayları inceleyebilirsiniz.

Globalleşen dünyamızda yalnızca ürünü üretmek, iyi mal sunmak, hizmeti ucuza sağlamak yeterli olmamaktadır. Artık hizmetinizi, ürünlerinizi ve firmanızın uluslararası standartlara uygun bir hale getirmeli ve gerekli standartlara uygun bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürmelisiniz. Müşterilerinizin beklentilerini karşılamak için ürettiğiniz ürünler, verdiğiniz hizmetler ve firmanız çevreye saygılı olmalı, iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmeli ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmelidir. Bizlerde bu alanda sizlere en iyi hizmetleri sunmak için varız, bizi arayarak firma yönetim sistemleri danışmanlığı hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı Belgelendirme Hizmetleri

* ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* HACCP Danışmanlığı
ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Yukarıda yazılı olan tüm ISO belge çeşitleri ve diğer hizmetlerimiz için Ekol Belgelendirme web sitesinde yer alan numaraları arayabilir ve size atanacak olan müşteri temsilcilerinizden anında aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını, fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
IAC AKREDİTE nedir ?

 IAC akreditasyonu, bir kurum veya programın uluslararası standartlara uygun olduğunu gösteren bir sertifikasyon sürecidir. Bu süreç, IAC gibi akreditasyon kuruluşlarının bağımsız bir değerlendirme yapması ve kurum veya programın belirlenen standartlara uygunluğunu belgelendirmesini sağlamaktadır. Akreditasyon, bir kurum veya programın kalitesini, güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmakta ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve diğer paydaşlar için güvenilir bir referans kaynağı sağlamaktadır.

 

Iso belgelerini sadece resmi evraklarla nasıl verebiliyorsunuz ?

 Belgeyi veren kuruluşumuz tarafından belgenin aslı veya noter tasdikli bir kopyası verilebilir.Ayrıca bazı durumlarda belgeler e-imza veya dijital imza kullanılarak da verilebilir.Ancak belge vermenin yöntemi özellikle belge türüne ve ülkenin yasal mevzuatına bağlı olabilir.

Merhaba TSE HYB başvurusunu kendimiz yapabilirken size neden danışmanlık ücreti ödeyelim?

TSE HYB başvurusu yapmak için elbette kendiniz de işlemi tamamlayabilirsiniz. Ancak, danışmanlık hizmeti alarak başvurunuzun daha profesyonel bir şekilde yönetilmesini ve süreçte karşılaşabileceğiniz sorunların çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti, başvuru sürecinde karşılaşabileceğiniz tüm sorularınızı cevaplayacak ve başvurunuzun tam hizmet alım paketini almanızı sağlayacaktır. Ayrıca, danışmanlık hizmeti, başvurunuzun eksiksiz ve doğru şekilde tamamlanmasını, sürecin daha hızlı tamamlanmasını ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılmasını garanti eder. Bununla birlikte, profesyonel danışmanlık hizmeti, başvurunuzun kabul edilmesi konusunda maksimum olasılığı sağlayacak ve zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır.

Danışmanlık kapsamında bize iş yükü düşüyor mu? Düşüyorsa ne gibi hazırlıklar yapmamız gerekiyor?

 Danışmanlık hizmetleri, iş yükünü azaltır, danışmanların sürece başlamadan önce yapılması gerekenleri ortaya çıkarmak, analiz etmek ve tavsiyeler sunmak gibi görevleri vardır.İşletmenizin daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.

 Hazırlıklarınızı yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
 Danışmanlık hizmetlerinden ne beklediğinizi netleştirin. Belirli hedefler belirleyin ve danışmanlarınızın bu hedeflere ulaşmanıza nasıl yardımcı olacağını anlayın.
 Danışmanlık hizmetleri için bütçe ayırın. Danışmanlık hizmetleri, iş yükünüzü azaltmaya yardımcı olmaktadır.
 Danışmanlık sürecini etkili bir şekilde yönetin. Danışmanlarınızla düzenli olarak iletişim kurun ve sürece katılın. Belirli görevleri sizin veya çalışanlarınızın yerine getirmeniz gerekip gerekmediğini anlayın. İş sürecinize ayak uydurmak için   danışmanlarınızla birlikte çalışın.Sonuçları takip edin.
 Danışmanlik hizmetleri tamamlandığında, hedeflerinize ne kadar yaklaşıldığını, işletmenizin büyümesini nasıl etkilediğini not ederek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.
 
 
 
 
 

 

Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
  • T0212 909 12 07
  • W0552 746 10 51
  • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp