Sepetim Sepetim

Zara INDITEX Denetim Danışmanlık Hizmetleri

Zara INDITEX Denetim Danışmanlık Hizmetlerimizden hemen yararlanabilmek adına Ekol Belgelendirme kurumsal sitesi üzerinde yer alan numaraları arayabilir ve alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde denetimlerden başarılı bir şekilde çıkabilirsiniz.

Dünya üzerinde en büyük moda perakendecisi olan INDITEX grubunda hemen herkesin bildiği markalar bulunmaktadır. Bunlara bakacak olursak, Zara, Pull & Bear , Massimo Dutti , Bershka , Stradivarius , Oysho , Zara Home ve Uterqüe gibi markaların dünya üzerinde yer alan hemen her ülkede bulunduğu bilinmektedir. Moda perakendecileri arasında olan INDITEX grubunda ülkemizde imalat konusunda da fazla firma yer almaktadır. INDITEX denetimlerinde sosyal uygunluk ön denetimlerini bu firmaların kesinlikle geçmesi ve bu denetim esnasında bir eksiklerinin bulunmaması gerekmektedir.

Indıtex denetimlerine tek başına hazırlanabilmeniz mümkün değildir. Bu denetimlere girmeyi düşünen firmaların profesyonellerden yardım alarak hazırlıklarını tamamlaması, eksiklerini gidermesi gerekmektedir. Şayet ilgili danışmanlık alınmaz ve denetimlerde başarılı olunamaz ise, uzun bir süre firma üretim yapamayacaktır. Türkiye´nin neresinde olursanız olun firmanızı, firma çalışanlarınızı Inditex grubu denetimlerine hazırlamaktayız.

INDITEX DENETİMLERİ

İlgili denetimlerde çocuk işçi çalıştırma konusuna çok dikkat edilmektedir. Bu denetimlere girecek olan firmaların geçmiş dönemde dahi olsa çocuk çalışan vakası bulunmaması gerekmektedir. İşletmelerde kontroller yapılmadan önce firmaların da kontrolünü yapması gereken bazı konular vardır, öncelikle firmada çalışan tüm kişilerin yaşlarının ispatlanması amacı ile fotograflı kimlik fotokopileri yer almalıdır.

Zara belgesi olarak da anılan bu belgeyi başarılı bir şekilde aşama aşama kontrol etmeniz için danışmanlarımız sizinle hareket edecektri. Denetim sonuçlarında Inditex denetimlerine, standartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Ekol Belgelendirme olarak Inditex danışmanlık hizmetini sizlere en hızlı şekilde sunuyor, işletmenizi bu belgeleri almaya hak kazandırıyoruz.

Inditex Belgesi

Inditex danışmanlık hizmetimiz ile firmanızda gerekli eğitimleri veriyor ve bilgilendirmeleri yapıyoruz. Gerekli dökümanları da hazırlayarak sizlere sunan Ekol Belgelendirme danışmanları hem personelinizi hemde yöneticilerinizi denetimlere hazırlıyoruz. Gerekli dökümantasyonların hazırlanmasını da Ekol Belgelendirme danışmanları yapmaktadır. Denetim için gerekli olan tüm hazırlıkları tamamlamamızın ardından işletmenizi bu denetimden başarılı bir şekilde çıkabilecek konuma getiriyoruz. Ardından ise dünyanın en büyük moda markası için üretimlerinize başlayabilirsiniz.

Inditex Belgesi Onayı

Denetim konusunda yazımızın başında bahsettiğimiz tüm markalar için üretim yapabilirsiniz. Denetimi başarılı bir şekilde aşan firmalar, sosyal uygunluk denetim belgesi almaya hak kazanabilmektedir.

Denetimden geçerek inditex belgesi almaya hak kazanan, onaylanan firmaların bazı detaylara dikkat etmesi gerekmektedir. Örneğin çocuk işçi konusu en önemli unsurdur. Oturma ve çalışma izni bulunmayan yabancılarında ayrıca işletmenizde çalışmaması gerekmetkedir. Asgari ücret altında kesinlikle firmanızda çalışan olmamalı ve aynı zamanda firmanızın kesinlikle sgk kurumuna, vergi kurumuna borcu bulunmamalıdır.

Ayrıca Inditex belgesi almak için firmanızda hiçbir inditex ürününün onayı olmayan bir işletmeye çıkmamalıdır. Tüm denetimlerde de olduğu gibi İnditex denetimlerinde işe devam kayıtları, maaş bordroları, aylık hesap pusulaları, bina yerleşim ve tahliye planları, işyeri açma ve çalışma ruhsatı, itfaiye raporu gibi belgelere de bakılmaktadır. Ekol Belgelendirme olarak danışmanlarımız firmanızı adım adım denetime hazırlıyor ve sizlerin daima yanında oluyor. Sizlerde denetim öncesindeki süreç için eğitimler ve danışmanlık hizmetleri konusunda ülkenin en iyi firması ile çalışmak istiyorsanız hemen iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekol Belgelendirme´den alacağı danışmanlık hizmeti sayesinde inditex belgesi almak isteyen firmaların tamamı bizi arayabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Sedex Sosyal Uygunluk Denetimi
  Sedex Sosyal Uygunluk Denetimi ve sertifikalandırma hizmetlerinde Ekol Belgelendirme olarak ücretsiz ön denetim, danışmanlık faaliyetleri ve sektörel anlamda sayısızca referansımız ile sizlerin hizmetindeyiz.
 • CoC Yönetim Sistemi ve Belgelendirmesi
  CoC Yönetim Sistemi ve Belgelendirmesi (chain of custody) ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgilere sektörün öncü firması Ekol Belgelendirme aracılığı ile erişebilir ve alanında uzman kadromuzdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 • ISCC PLUS Sertifikası
  ISCC PLUS Sertifikası ile alakalı bilgiler, belgelendirme detayları ve en uygun teklifleri Ekol Belgelendirme firmasının kurumsal sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden edinebilirsiniz.
Bizi Takip Edin :
EKOL ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • AMaslak Meydan Sokak. Beybi Giz Plaza No:1 Kat:15 D:55 Sarıyer İstanbul
 • T0212 909 12 07
 • W0552 746 10 51
 • Minfo@ekolbelgelendirme.com
Kapat
Anlık gelişmelerden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için bültenimize abone olun!
Whatsapp